Informace a termíny k praxím v ZS 2023/24

• Před nástupem na praxi je třeba odevzdat na katedru 3 výtisky smlouvy (nebo kontraktu v případě spolupracujících organizacích uvedených na tomto webu) podepsané Vámi a potvrzené organizací praxe spolu s nabídkovým listem – odevzdáváte vyučujícímu, kterého máte uvedeného pro příslušný kurz ve STAGu (prezenční studium: všichni dr. Hrubešovi; kombinované studium: praxe supervidovaná dr. Hrubešovi, praxe individuální dr. Vašatovi) – je možné poslat poštou, nechat v šanonu u vstupu na katedru, předat osobně nebo poslat třeba po někom ze spolužáků, nebo se dostavit v níže uvedených termínech vypsaných pro potvrzování smluv.
  • SMLOUVU JE NEZBYTNÉ ODEVZDAT NEJPOZDĚJI DO PONDĚLÍ 16. 10. 2023 20:00 HODIN. Smlouvy dodané po tomto termínu nebudou akceptovány! Následně je možné vyzvednout si potvrzenou smlouvu u vyučujícího v době konzultačních hodin (nebo dle individuální domluvy).
  • Pokud máte zájem o potvrzení smlouvy „na počkání“, dostavte se v níže uvedených termínech – v těchto termínech Vám smlouvu zkontrolujeme a bude-li v pořádku, také potvrdíme.
  • Termíny pro potvrzování smluv a konzultace k praxím: středa 28. 6. v čase 15 – 16 hodin, pondělí 4. 9. v čase 17 – 18 hodin, čtvrtek 21. 9. v čase 16:30 – 17:30 a středa 11. 10. v čase 14:00 – 15:30.
  • V rámci praxe supervidované máte povinnost účasti na minimálně jedné individuální supervizi v průběhu výkonu praxe – termíny budou vypsány na tomto webu (po přihlášení ve studentské zóně).
  • Pokud budou jakékoliv nejasnosti ohledně praxí, přečtěte si informace k příslušné praxi v příručce na tomto webu. Pokud odpověď nenaleznete, kontaktujte vyučujícího daného kurzu.
  • Pokud by nastala situace, že by organizace praxe vyžadovala potvrzení smlouvy nejprve od školy, nebo by organizace vyžadovala uzavření jiné smlouvy k praxi, pište v předstihu mailem dr. Vašatovi.